O 3 listopada 2020 obiady dostarcza firma Gotowalnia Catering www.gotowalnia.pl

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@gotowalnia.pl lub telefoniczny pod numerem 881 600 611 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15).

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego najpóźniej do piątku 30 października do godziny 12:00. Administratorzy będą na bieżąco aktywować Państwa konta.

Prosimy o zamawianie obiadów najpóźniej do niedzieli do godziny 23:00, poprzedzającej tydzień, w którym dziecko ma otrzymywać obiad.

Informacja dla rodziców:

  • Regulamin i zasady korzystania z cateringu znajdują się w załączniku poniżej. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tym dokumentem.
  • Obiady zamawiają Państwo w formie tygodniowego abonamentu, w związku z tym nieobecności dziecka również są rozliczane w przedziale tygodniowym. Jeśli w danym tygodniu dziecko nie pojawi się na obiedzie, o czym skutecznie nas Państwo poinformują, do następnego zamówienia otrzymają Państwo kod rabatowy, który pomniejszy kwotę do zapłaty o odpowiednią sumę wynikającą z ilości niezjedzonych przez dziecko obiadów.
  • W przypadku nieobecności dziecka w szkole, mogą Państwo odwołać zamówiony obiad na dany dzień/dni do godziny 8:30 tego samego dnia, kiedy dziecko nie pojawi się w szkole. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer 883 505 566 o następującej treści: „Imię i nazwisko informuję, że Imię i nazwisko dziecka, nie pojawi się na obiedzie w dniu/dniach Data”.

Dokumenty:

Regulamin i zasady korzystania z cateringu