Zapraszamy do szkoły Da Vinci w Krakowie

Publiczna Szkoła Podstawowa Da Vinci została powołana przez Fundację Szkoła Medialna i uzyskała akceptację Kuratorium Oświaty w Krakowie i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

Jesteśmy nowoczesną placówką otwartą na wszelkie inicjatywy, dążymy do stworzenie silnych więzi ze środowiskiem i rodzicami, których dzieci uczą się w naszej szkole. Dużą wagę przywiązujemy do rozwijania indywidualnych zdolności dziecka, jego kompetencji społecznych, kulturalnych i  emocjonalnych. Ważna jest dla nas nie tylko nauka ale i fakt, że dzieci są radosne i zadowolone.

Szkoła jest placówką modelową Małopolskiej Inicjatywy Cyfrowej Edukacji, działającej pod patronatem Województwa Małopolskiego.

Nowoczesna przestrzeń szkolna

Nowoczesne wnętrza szkoły Da Vinci zostały zaprojektowane przez specjalistów, tak by stworzyć klimat sprzyjający kreatywnej nauce i rozwijaniu uczniowskich pasji. Dobór kolorystyki i estetyki naszych przestrzeni czyni z niej miejsce radosnej nauki i zabawy. Wielofunkcyjny korytarz podzielony jest na specjalne strefy, które służą różnym aktywnościom (strefa cichego czytania, kącik gier i zabaw, kącik aktywności sportowej). Kolorowy system identyfikacji pozwala z łatwością odnaleźć się w szkolnej przestrzeni.

Tutaj nas znajdziesz